Zábavné predstavenia a show na palube MSC Seashore

Nová vlajková loď spoločnosti MSC Cruises, MSC Seashore ponúka na svojej palube novú a rôznorodú zábavu; od francúzskeho retro-chic až po elegantný vesmírny štýl. Salóny a divadlo vtiahnu hostí do sveta vzrušujúcich zážitkov, plného najnovších technológií.
Možností na zábavu je na tejto novej lodi skutočne veľa, vrátane hlavného divadla Madison Theater s kapacitou 1200 miest, veľkolepého salónu na korme Cabaret Le Rouge a ďalších, životom pulzujúcich priestorov pre verejnosť s pop-up pódiami. 

Zábavný program na palube je navrhovaný a vypracovaný špeciálne na mieru, aby čo najlepšie zodpovedal požiadavkám lodných hostí.


Zdroj: YouTube - oficiálny kanál MSC Cruises Official

Na MSC Seashore môžete zažiť bohatý a pestrý zábavný program od rána do neskorej noci, široké spektrum animácií, hier a podujatí, živá hudba a veľkolepé divadelné predstavenia. Pri 16 hodinách zábavy denne a viac ako 300 rôznych zábavných aktivít si každý hosť môže vybrať podľa svojich preferencií.

Spomeňme aspoň niektoré top ponuky:

NOVÉ! CHIC "LE CABARET ROUGE" 

MSC Seashore predstaví úplne nový salón umiestnený na korme lode, s ponukou úžasných predstavení a nápojov každého druhu. Je inšpirovaný francúzskymi kabaretnými salónikmi 20. tych rokov minulého storočia. Rozkladá sa cez dve paluby v blizkosti vodnej hladiny a ponúka nádherný výhľad na more cez veľkorysé presklené steny. Tento multifunkčný priestor so 400 miestami na sedenie ponúka živú hudbu už od piatej hodiny poobede až po tanečnú párty vo večerných a nočných hodinách. 

Paríž je symbolom vzrušujúceho nočného života a tých najlepších múzeí, a preto aj v salóniku Le Cabaret Rouge je každý večer oslavou najväčších umelcov a ich diel. Hudba, tanec, koktaily a umenie sa spájajú do jedného celku. Každý zo šiestich večerov v týždni je poctou iným svetoznámym umelcom histórie umenia, v harmonickom prepojení so senzačnými predstaveniami, ponúkajúce hosťom každú noc iný zážitok. Medzi živými vystúpeniami kapiel a pop-up  umelcov,  sa tu predstaví originálna produkcia, ktorá je skutočnou pastvou pre oči, s vzdušnými akrobatmi, tanečníkmi, spevákmi a hudobníkmi, v dych berúcom dynamickom predstavení.

Šesť predstavení je nasledovných: 
1. Monet´s Soirée - živá kapela a umelci predstavujú niektoré z najväčších diel Clauda Moneta v sprievode s hudobných hitov od Coldplay, Vitamin String Quartet, Maroon 5, U2 a ďalších. 

2. Picasso´s Night Club – známe modré obdobie Pabla Picassa je inšpiráciou tohto pestrého večera hudobných hitov od Elvisa Presleyho, Arethy Franklinovej, Alicie Keysovej, Caroly Kingovej, Billyho Joela a Stevieho Wondera.

3. The Women in Art - tento večer je rockovým koncertom plným energie; inšpirovaný ženskými ikonami, ako Frida Kahlo, Whitney Houston, Georgia O´Keeffe, Adele a Lady Gaga – dokonca aj samotná Mona Lisa sa tu zastaví, aby pozvala do tanca.

4. A Paris Spectacular s Toulouse-Lautrec - francúzske kankánové tanečnice s energetickou choreografiou ako výraz jedinečnosti známych diel umelca Henriho de Toulouse-Lautreca.

5. The Contemporary Collection - uvádza energetickú tanečnú party so skladbami posledných dekád. DJ púšťa hudbu, ktorá pripraví pôdu pre svetovo uznávané majstrovské diela súčasného umenia. 

6. A ako vyvrcholenie A Starry Starry Night with van Gogh spojí hudbu a tanec s predstavením vzdušných akrobatov, lietajúcich nad hlavami obecenstva, zatiaľ čo sa v pozadí vyníma hviezdna obloha s umeleckými dielami Vincenta van Gogha.

Loď MSC Seashore lounge Cabaret Le Rouge
Zdroj: oficiálne stránky MSC Cruises

NOVÉ! MESTSKÝ ŠTÝL NEW YORKU

MSC Seashore neprináša iba predstavu blízkosti a spojenia s morským svetom, ale vzdáva taktiež hold New Yorku. Toto mesto pulzuje v rytme objavovania nových kultúrnych zážitkov, a tie predstavujú aj jadro života na palube tejto lode.
Priestory MSC Seashore sú výrazne inšpirované touto americkou metropolou. Impozantná, 4 metre vysoká replika Sochy Slobody v srdci lodného kasína, ako aj rozsiahla obchodná a zábavná zóna s príznačným názvom Times Square pripomínajú New York. Najvýraznejšou charakteristikou tejto časti lode je pôsobivá 8,5 m vysoká LED stena vo výške 4 palúb s projekciou ikonickej panorámy Manhattanu, ktorej scenéria sa môže počas plavby mení z dennej na nočnú, vrátane animácií šitých na mieru. Hostí, vychádzajúcich z divadla a zvedavých okoloidúcich čaká každý večer na Times Square nová scéna. Hudba je vždy tematicky zameraná na inú éru, počnúc hitmi obľúbených jukeboxov, disco hudby, cez 80. roky až po hity súčasnosti.

Atmosféra New Yorku rozžiari večer, inšpirovaný novoročným odpočítavaním posledných sekúnd roka, ako pri spustení novoročnej gule na Times Square v New Yorku.

Loď MSC Seashore bola inšpirovaná štýlom newyorskej metropoly
Zdroj: oficiálne stránky MSC Cruises

PESTROFAREBNÁ ŠKÁLA DIVADELNÝCH PRODUKCIÍ

Každú noc plavby hostí lodné divadlo Madison Theater, s kapacitou 1200 miest na sedenie, jednu zo 4 nových a pôvodných divadelných produkcií, s tromi predstaveniami za noc. 
V dvoch predstaveniach účinkujú akrobati, hadí muži / ženy a aerialisti: Fantasy Woods prenesie hostí do lesa, aby mohli byť svedkami kúziel a mágie, zatiaľ čo predstavenie Gravity predvedie takmer nadľudské schopnosti z virtuálneho sveta planéty Gravity. 
Coast to Coast je hudobná show so skvelými tanečníkmi a spevákmi, ktorá sleduje cestu hudby od pobrežiu k pobrežiu naprieč územím USA.
A Belle Epoque je varieté s množstvom umelcov v úžasných kostýmoch, ktorí vždy znova oživia éru Belle Epoque a ukážu krásu, kultúru a umenie tohto obdobia.


Zdroj: oficiálne stránky MSC Cruises

Informácie o lodi MSC Seashore TU
Kompletná ponuka plavieb na lodi MSC Seashore TU
Informácie o spoločnosti MSC Cruises TU

Späť na zoznam noviniek